Nová řada vidlicových senzorů se světovou novinkou

Vidlicové senzory s perfektním výkonem

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novou, rozsáhlou řadu vidlicových senzorů pro etiketovací stroje. Patří sem také světová novinka: náš kombinovaný snímač vidlic GSX14E pro všechny typy etiket. Jedná se o první snímač svého druhu a kombinuje v jednom pouzdře dvě detekční metody - ultrazvuk a optiku. Spojuje výhody obou principů a lze jej využívat velmi flexibilně.

Komplexní produktová řada pro vaše etiketovací stroje

Přizpůsobení výkonu vidlicového senzoru výkonu vašeho etiketovacího stroje nejen zapůsobí na vaše zákazníky, ale také vám pomůže nakonfigurovat štítkovač na optimální výkon. Naše nová, komplexní produktová řada nabízí velmi širokou škálu funkcí s různými detekčními metodami - speciálně přizpůsobenými potřebám vašich zákazníků.

Vidlice1

Všestranné bezstarostné řešení pro vaše zákazníky

Používají vaši zákazníci na stroji různé typy štítků? Přepínají vaši zákazníci mezi papírovými etiketami, průhlednými nebo metalizovanými variantami, brožurami nebo dokonce etiketami z nehomogenního kavitovaného materiálu BOPP? V minulosti to vyžadovalo různé senzory pro správnou detekci štítků. To mělo za následek nejen nižší propustnost stroje a vyšší náklady v důsledku odstávky stroje, ale také to vyžadovalo více času pro nastavení a přenastavení senzorů. Vybavením etiketovacího stroje novým kombinovaným snímačem vidlice GSX14E nyní můžete svým zákazníkům nabídnout kompletní řešení pro všechny typy štítků. Ještě o další přesvědčivý důvod, aby si koncoví zákazníci koupili etiketovací stroj od vaší společnosti.

obr2

Světová novinka: kombinovaný vidlicový snímač GSX14E

Nový vidlicový senzor GSX14E je prvním snímačem svého druhu na světě a kombinuje v jednom pouzdře dvě detekční metody - ultrazvuk a optiku. Spojuje výhody obou principů a jeho využití je velmi flexibilní. Spolehlivě, rychle a přesně detekuje širokou škálu štítků bez ohledu na vlastnosti jejich materiálu a strukturu povrchu. Dokonce i štítky vyrobené z nehomogenního kavitovaného materiálu BOPP lze spolehlivě detekovat prostřednictvím optického provozního principu. Vidlicový senzor je tak vhodný zejména pro aplikace, kde je třeba detekovat širokou škálu štítků, které v minulosti často vyžadovaly použití více různých vidlicových senzorů.

Výhody pro vaše zákazníky:

  • Univerzální použití pro detekci všech typů materiálů etikety a podkladu
  • Při změně produktů nebo obalových materiálů není nutné senzor přenastavit
  • Kratší časy nastavení vedou k vyšším objemům výroby
  • IO-Link pro snadnou správu a vzdálené nastavení senzoru nebo uzamčení tlačítek
  • Pouze jedna montážní poloha pro všechny objekty

Více informací o naší produktové řadě vidlicových senzorů

Sdílejte:

Odběr novinek

Získejte informace o připravovaných veletrzích, školeních, novinkách, speciálních cenových nabídkách a různých zajímavých akcích..