Rozšíření sortimentu jednopólových rozvodných bloků nVent Eriflex

Společnost nVent rozšířila sortiment jednopólových rozvodných bloků, které jsou součástí produktové řady Eriflex.

Představujeme vám svazkovací spirály SPIRALITE

Robustní, snadno použitelné svazkovací spirály, poskytují mechanickou ochranu pro kabelové svazky. Zůstávají stále ohebné, ale přitom jimi opletené vodiče jsou pevně drženy.

Vhodné baterie pro solární (fotovoltaické) elektrárny

Vzhledem k tomu, že olověné akumulátory již nejsou zařazeny v dotačních programech a vzhledem k jejich obecně nízké životnosti a nevalným parametrům (z hlediska použití ve FVE) nebudeme se jimi v článku vůbec zabývat. Z uvedeného vyplývá, že řeč bude o bateriích lithiových.

PCE - Informace o změnách

Vzhledem ke změně barevných aditiv u našeho dodavatele nebudeme již od konce roku 2021 moci dodávat plastové výrobky v barvě sírově žlutá.

Vícetónové signalizační bzučáky P50 A

Kompaktní akustická signální zařízení s volitelnými 7mi tóny. Využití pro velké množství aplikací: např. rozváděče, kontrolní a ovládací pracoviště velínů, vstupní a přístupové systémy, apod.

Bezpečnostní krytky VF PC pro konektory M12

Bezpečnostní zařízení jsou navržena tak, aby byla vnitřně chráněna proti pokusům o manipulaci. Oblast spojení mezi konektorem M12 na zařízení a výstupním kabelem však často zůstává nezabezpečená, což by mohlo umožnit obejití bezpečnostních zařízení.

Stránka 1 z 11

Odběr novinek

Získejte informace o připravovaných veletrzích, školeních, novinkách, speciálních cenových nabídkách a různých zajímavých akcích..