Pokročilé řešení pro řízení motorů a pohybu - VFD od Unitronics

Produktová řada od firmy Unitronics – Frekvenční měniče VFD (Variable Frequency Drives) umožňuje uspokojit požadavky trhu na řešení motorů a řízení pohybu.

Novinky v sortimentu vodících řetězů

Uzavřená provedení vodících řetězů inovativní řady pod názvem EVOLINE. Typy MP 420 (přelom 10 a 11/2021) a MP 560 (02 až 03/2022) dostanou kryty v šířkách 100, 150, 200, 250 a 300 mm.

Rozšíření sortimentu jednopólových rozvodných bloků nVent Eriflex

Společnost nVent rozšířila sortiment jednopólových rozvodných bloků, které jsou součástí produktové řady Eriflex.

Představujeme vám svazkovací spirály SPIRALITE

Robustní, snadno použitelné svazkovací spirály, poskytují mechanickou ochranu pro kabelové svazky. Zůstávají stále ohebné, ale přitom jimi opletené vodiče jsou pevně drženy.

Vhodné baterie pro solární (fotovoltaické) elektrárny

Vzhledem k tomu, že olověné akumulátory již nejsou zařazeny v dotačních programech a vzhledem k jejich obecně nízké životnosti a nevalným parametrům (z hlediska použití ve FVE) nebudeme se jimi v článku vůbec zabývat. Z uvedeného vyplývá, že řeč bude o bateriích lithiových.

PCE - Informace o změnách

Vzhledem ke změně barevných aditiv u našeho dodavatele nebudeme již od konce roku 2021 moci dodávat plastové výrobky v barvě sírově žlutá.

Stránka 2 z 12

Odběr novinek

Získejte informace o připravovaných veletrzích, školeních, novinkách, speciálních cenových nabídkách a různých zajímavých akcích..